INICJATORKI PROJEKTU

Kinga

Jestem mamą dwójki rozrabiaków. Każdego dnia przypominają mi, że codzienność może być fascynującą przygodą, a radości kryją się dosłownie wszędzie. Dzięki dzieciom mogę bezkarnie wskoczyć do kałuży, zjechać na zjeżdżalni albo wybrudzić się farbami po czubek nosa. Macierzyństwo uczy mnie niesamowitej pokory i kreatywności. Wierzę, że małe wspólne chwile budują wartościową relację pełną porozumienia. Wierzę również, że miłość jest niezwykle mocnym fundamentem naszego poczucia wartości. Chciałabym, by każde dziecko czuło, że rodzice są blisko. Dlatego tak bardzo się cieszę, że tutaj jesteście 🙂

kinga_barlik-1024x682-circle
10565195_651384331635324_7473575340048116571_n-circle

Mira

http://olafasola.pl

Jestem mamą dwuletniej Oli Fasoli, dziecka o silnej osobowości - niezwykłego uparciucha o bardzo donośnym głosie. Codzienność, jaką wspólnie przeżywamy nie zawsze należy do najłatwiejszych, dlatego dostrzegam ogromną potrzebę dbania o nasze relacje. Jestem przekonana, że bliskość pomiędzy dzieckiem i rodzicem można zbudować najmniejszymi aktywnościami, które nie tylko dla dziecka są gwarancją szczęścia, lecz również rodzicom mogą sprawiać przyjemność i ogromną satysfakcję. W ramach akcji Bliskostwory postanowiłyśmy z Kingą podzielić się z innymi rodzicami pomysłami na takie kreatywne zabawy!

I to właśnie dzięki Wam - Rodzice z otwartymi umysłami, optymizmem i entuzjazmem -Bliskostwory stały się przestrzenią pełną motywacji do działania.

Dzięki Wam Bliskostwory to miejsce, w którym wspólnie dbamy o dobre relacje z dziećmi.