Bliskopad 2017, czyli ogrzewamy listopad bliskością!

Listopad to taki szary miesiąc: skończyło się lato i piękna jesień, a do świąt jeszcze daleko…

A co, gdyby tak ogrzać go naszą bliskością? Wspólnie spędzać czas, bawić się, pobrudzić i lepiej poznać? Co, gdyby zadbać o cudowne wspomnienia?

Dlatego też, po raz 4 już (słownie: czwarty! same w to nie wierzymy!), zapraszamy Was do tego, żebyśmy wspólne odczarowali listopad i zamienili go w miesiąc pełen śmiechów, tańców, wygibasów i czasu rodzinnego!

Na każdy dzień mamy dla Was propozycję aktywności, zobaczcie:

Każdego dnia na naszej stronie na Facebooku—> TUTAJ będziemy opisywać krótko zadanie dnia i zachęcać Was do dzielenia się Waszymi interpretacjami i przemyśleniami. Zadania możecie realizować w dowolnej kolejności, ale zależy nam na Waszym odzewie, bo działanie w grupie niezwykle mobilizuje. Dzielcie się swoimi zdjęciami z zabaw w komentarzach na stronie i na Instagramie z tagiem #bliskopad2017, żebyśmy mogli podglądać nawzajem swoje pomysły 🙂 A pod tagami: #bliskopad, #bliskopad2015 i #bliskopad2016 możecie podejrzeć minione edycje zabawy.

 

To co, dołączacie?

Liczymy na Was!

 

P.s. Wiemy, że nie jest łatwo w codzienności wszystkiego dopilnować. Jeśli nie uda się Wam czegoś zrealizować, to nie przerywajcie całej zabawy, ale zróbcie kolejne zadanie z listy. Ważne jest przede wszystkim to, żebyśmy byli BLISKO <3 A jeśli choć jedna osoba z Was poczuje się zainspirowana, to warto.

I jeszcze prośba, byście dali znać znajomym o naszej akcji: im nas więcej, tym większa moc!

 

Wersja zadań do druku czeka TUTAJ 🙂

 

Dodaj komentarz